GKS Tychy lepszy od GKS-u Jastrzębie Zdrój

Tomaszek tomaszek, wikipedia
GKS Tychy wygrał u siebie z GKS-em Jastrzębie 2:1 (1:0) w meczu 33. kolejki Fortuna 1. ligi. Dla gospodarzy to czwarte zwycięstwo z rzędu.
Tyszanie prowadzenie objęli w 25. minucie po golu Łukasza Grzeszczyka, dla którego to dziesiąte trafienie w tym sezonie.
Na początku drugiej połowy kolejną bramkę zdobył Hubert Adamczyk. 21-letni pomocnik strzelił piątego gola w rozgrywkach.
Goście walczyli o lepszy wynik i w 63. minucie Bartosz Jaroszek zdobył bramkę kontaktową, ale na więcej piłkarzy z Jastrzębia nie było już stać.
Kwadrans przed końcem przyjezdni grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jakuba Wróbla.
W tabeli Fortuna 1. ligi GKS Tychy awansował na piąte miejsce, mając na koncie 46 punktów. Natomiast GKS Jastrzębie spadł na szóstą pozycję z dorobkiem 45 punktów.
Jakub Kreśliński01 May 2019 · 20:01