GKS Tychy lepszy od Puszczy, Wigry na remis z Chrobrym

YouTube
GKS Tychy pokonał na wyjeździe Puszczę Niepołomice 2:1, a Wigry Suwałki zremisowały u siebie z Chrobrym Głogów 1:1 w ramach 30. kolejki Nice 1. ligi.
Dla tyskiego klubu pierwszą bramkę zdobył Łukasz Grzeszczyk. 30-letni pomocnik w 45. minucie pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.
Po zmianie stron prowadzenie przyjezdnych podwyższył Marcin Biernat, który wpisał się na listę strzelców w 55. minucie. Jedynego gola na rzecz ekipy gospodarzy strzelił w 87. minucie Marcin Stefanik.
Podopieczni Tomasza Tułacza jest aktualnie 12. w ligowej tabeli, a piłkarze Ryszarda Tarasiewicza zajmują 8. miejsce.
W innym meczu tej serii gier Wigry podzieliły się punktami z Chrobrym. W tym spotkaniu najpierw prowadzenie objęli suwalczanie za sprawą trafienia Patryka Klimali w 39. minucie. Goście doprowadzili do wyrównania w 58. minucie dzięki bramce Jakuba Bacha.
Zawodnicy Artura Skowronka zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli Nice 1. ligi, natomiast zespół Grzegorza Nicińskiego plasują się na 9. pozycji.