GKS Tychy wygrał u siebie z Chrobrym Głogów

Tomaszek tomaszek, wikipedia
GKS Tychy wygrał u siebie z Chrobrym Głogów 5:1 (2:0) w meczu 5. kolejki Fortuna 1. ligi. Goście jako jedyna drużyna w całej stawce nie zdobyli jeszcze punktu.
Sytuacja podopiecznych Ivana Djurdjevicia jest coraz gorsza. Głogowianie w Tychach przegrali po raz piąty i nie mieli za wiele do powiedzenia w rywalizacji z tyszanami.
Gospodarze prowadzili po golu Dominika Połapa, a przed przerwą drugą bramkę zdobył Bartosz Szeliga.
Chrobry gola kontaktowego strzelił w 56. minucie za sprawą Damiana Kowalczyka. Później do siatki trafili już tylko zawodnicy GKS-u. Bramki zdobyli Marcin Biernat, Wojciech Szumilas, Dawid Kasprzyk.
Goście mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale rzutu karnego w 67. minucie nie wykorzystał Przemysław Stolc.
W tabeli Fortuna 1. ligi GKS Tychy jest na 16. pozycji z dorobkiem 6 punktów. Chrobry natomiast nie ma na koncie żadnego punktu, zamyka stawkę i z bilansem bramek 2:14.