Gładka wygrana Atletico Madryt! Sevilla nadal w tarapatach [WIDEO]

pressinphoto / press focus
Atletico Madryt pewnie pokonało na wyjeździe Sevillę 2:0 w sobotnim meczu La Liga. Efektownego gola dla ekipy Diego Simeone strzelił Alvaro Morata.
W spotkaniu uczestników tegorocznej edycji Ligi Mistrzów Atletico bezlitośnie wykorzystało błędy dołującej od początku sezonu Sevilli.
W 29. minucie zawodów na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan świetnym wykończeniem kontrataku gości błysnął Marcos Llorente.
Atletico rozstrzygnęło losy rywalizacji kilkanaście minut po zmianie stron. Z prezentu ze strony rywali z zimną krwią i finezją skorzystał jeden z głównych architektów awansu przed kilkoma dniami reprezentacji Hiszpanii do turnieju finałowego Ligi Narodów - Alvaro Morata.
Cenna wygrana pozwoliła podopiecznym Diego Simeone awansować na piąte miejsce w tabeli La Liga. Sevilla, która ma na koncie raptem jedno zwycięstwo w bieżących rozgrywkach, pozostaje tuż nad strefą spadkową.
Wojciech_Falenta 01 Oct 2022 · 20:24