Gol Grzegorza Krychowiaka! Efektowna główka Polaka w meczu ligi rosyjskiej [WIDEO]

Bukharev Oleg / shutterstock.com
Grzegorz Krychowiak wpisał się na listę strzelców w meczu Lokomotiw Moskwa - Achmat Grozny. Drużyna Polaka przegrała jednak to spotkanie 2:3.
W piątej kolejce ligi rosyjskiej Lokomotiw Moskwa uległ na własnym boisku Achmatowi Grozny. Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla przyjezdnych. Już w 3. minucie do siatki trafił Iljin. Napastnik z zimną krwią wykończył sytuację sam na sam.
Piłkarze "Parowozów" drugą bramkę stracili tuż przed gwizdkiem na przerwę. Tym razem na listę strzelców wpisał się Timofiejew, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i nieporadność defensywy gospodarzy.
W drugiej połowie Lokomotiw ruszył do odrabiania strat. W 48. minucie rzut karny wykorzystał Anton Miranczuk. Achmat nie dał się dogonić rywalom, a nawet podwyższył prowadzenie. Berisha wpadł w pole karne i uderzył obok interweniującego bramkarza.
W kolejnych minutach nadzieje w ekipie Lokomotiwu odżyły na nowo. Najpierw z boiska za dwie żółte kartki został wyrzucony Bystrow, zaś w 77. minucie do siatki trafił Krychowiak. Polak był zupełnie niepilnowany i efektownie uderzył głową z bliskiej odległości. Dla 30-latka to pierwszy gol w tym sezonie ligi rosyjskiej.
"Parowozy" mimo starań nie zdołały doprowadzić do remisu. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.
Daniel Makarewicz26 Aug 2020 · 19:40