Gol Kamila Glika! Polak uratował punkt dla AS Monaco [WIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Piłkarze AS Monaco zremisowali u siebie Dijon FCO 2:2 (1:1) w sobotnim meczu 11. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Louis II całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Glik. Obrońca reprezentacji Polski dwanaście minut przed końcem uratował punkt ekipie z Księstwa strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
Zespół z Księstwa prowadził po efektownym uderzeniu z pierwszej piłki Niemca Benjamina Henrichsa. Cztery minuty później wyrównał w sytuacji sam na sam Mickael Alphonse. Dwanaście minut po zmianie stron drugiego gola dla gości zdobył po strzale zza linii pola karnego Algierczyk Mehdi Abeid.
Po golu Glika żadna z drużyn nie była już w stanie rozstrzygnąć losów konfrontacji na swoją korzyść. Zespół z Księstwa po czwartym podziale punktów w tym sezonie spadł na ostatnie miejsce w tabeli.
Drużyna z Burgundii zremisowała natomiast drugi mecz w bieżących rozgrywkach i przesunęła się na piętnastą lokatę w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz27 Oct 2018 · 21:43
Źródło: własne/asinfo.