Gol Klicha w końcówce dał nam remis z Irlandią! Gra Polaków wyglądała jednak beznadziejnie

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Reprezentacja Polski zremisowała z Irlandią 1:1 w meczu towarzyskim.
Pierwsza połowa nie stała na zbyt wysokim poziomie. Polacy próbowali atakować, ale nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji. Najlepszą w 10 minucie spotkania miał Arkadiusz Milik. Po wyrzucie z autu, piłkę przedłużył Kamiński, nasz napastnik strzelił głową, ale tuż obok słupka.
Przez wiele następnych minut biało-czerwoni nie potrafili zagrozić bramce rywali i do szatni schodzili z bezbramkowym remisem.
Druga połowa miała wyglądać zupełnie inaczej w naszym wykonaniu. Tymczasem to rywale objęli prowadzenie. W 53 minucie Błaszczykowski dał się ograć O'Dowdzie, ten dośrodkował, a niepilnowany w polu karnym O'Brien skierował piłkę głową do siatki.
W kolejnych minutach nasi zawodnicy prezentowali się bardzo słabo. Zdołali jednak doprowadzić do remisu w 87 minucie. Ładną dwójkową akcję Klich-Milik wykończył ten pierwszy uderzeniem z pola karnego.
Polska ostatecznie zremisowała z Irlandią 1:1, ale gra naszych zawodników pozostawiała wiele do życzenia.