Gol Krychowiaka w lidze rosyjskiej! Polak zapewnił trzy punkty swojej drużynie! [VIDEO]

Lokomotiw Moskwa
Lokomotiw Moskwa wygrał na wyjeździe z Krylją Sowietow Samara w meczu czwartej kolejki ligi rosyjskiej.
Do przerwy na tablicy widniał rezultat 0:1 dla Lokomotiwu. Bramkę dla gości zdobył Grzegorz Krychowiak, który w 37. minucie dopadł do piłki odbitej przez bramkarza i z bliska huknął do siatki.
Był to premierowy gol polskiego zawodnika w nowym klubie. To także pierwsza bramka dla Lokomotiwu w ligowych rozgrywkach w tym sezonie.
W 78. minucie po dwóch żółtych kartkach z boiska został wyrzucony Ignatjev. Wynik nie uległ jednak zmianie i piłkarze Lokomotiwu mogli się cieszyć z wyjazdowego zwycięstwa.
"Parowozy" wygrały w ten sposób dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie i przesunęły się na ósme miejsce w tabeli. Beniaminek doznał natomiast drugiej porażki i spadł na dwunastą lokatę w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz19 Aug 2018 · 16:34