Gol Kupisza, zespół Polaka zremisował przed własną publicznością

facebook.com/NovaraC1908/
AC Cesena zremisowała u siebie z FC Pro Vercelli Calcio 2:2 (2:0) w zaległym meczu 28. kolejki włoskiej Serie B.
Na Stadio Dino Manuzzi całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Tomasz Kupisz. Polak w pierwszej połowie zdobył drugiego gola dla "Koników Morskich". Było to jego trzecie trafienie w tym sezonie.
Cztery minuty wcześniej prowadzenie miejscowym zapewnił Giovanni Di Noia. Rywale po zmianie stron odrobili jednak straty i do wyrównania doprowadzili celnymi strzałami w niespełna pięć minut Luca Castiglia i Filippo Berra.
AC Cesena po jedenastym remisie w tym sezonie przesunęła się na siedemnaste miejsce w tabeli. Zespół znad Adriatyku utrzymał cztery punkty przewagi nad otwierającym strefę spadkową wtorkowym rywalem.