Gol Lewandowskiego nie pomógł! Eintracht sensacyjnie pokonał Bayern i sięgnął po Puchar Niemiec! [VIDEO]

CosminIftode
Eintracht Frankfurt zupełnie niespodziewanie pokonał Bayern Monachium 3:1 w finale Pucharu Niemiec.
Zupełnie niespodziewanie w 11 minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy Niko Kovaca. Po przejęciu piłki w środku pola, Kevin-Prince Boateng zagrał do Ante Rebicia, a ten pokonał Ulreicha strzałem z szesnastego metra.
Trzy minuty wcześniej to Bawarczycy mogli cieszyć się z prowadzenia. Do rzutu wolnego podszedł Robert Lewandowski, uderzył, ale trafił tylko w poprzeczkę.
Nasz zawodnik trafił już do bramki w 53 minucie. Polak otrzymał zagranie od Kimmicha w polu karnym, uderzył, a piłka po nodze rywala wpadła do bramki tuż przy słupku.
W 82 minucie Eintracht ponownie wyszedł na prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Ante Rebić. Chorwat wbiegł między dwójkę defensorów i w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok Ulreicha. W doliczonym czasie gry podopieczni Kovaca podwyższyli jeszcze prowadzenie za sprawą Gacinovicia i sensacyjnie sięgnęli po Puchar Niemiec.