Gol Łukasza Teodorczyka! Ostatni raz zdobył bramkę prawie dwa lata temu

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Przypomniał o sobie Łukasz Teodorczyk. Były reprezentant Polski strzelił gola dla Charleroi w wygranym 1:0 meczu z KVC Westerlo w Pucharze Belgii.
Teodorczyk trafił belgijskiego klubu w październiku na zasadzie wypożyczenia z Udinese. Na razie grał w nim bardzo mało - zaliczył siedem ligowych występów, ale na boisku był łącznie przez niespełna 50 minut.
Teodorczyk nie wyszedł w pierwszym składzie Charleroi także w meczu z Westerlo. Na boisko pojawił się dopiero w 59. minucie. Do bramki trafił na trzy minuty przed końcem spotkania. Był to gol na wagę awansu jego drużyny do 1/8 finału.
Dla Polaka to bardzo ważny dzień. Ostatni raz do bramki trafił bowiem niemal dwa lata temu. Był wtedy zawodnikiem Chievo.
Marcin Karbowski03 Feb 2021 · 18:31
Źródło: 90minut.pl