Gol Mandżukicia zadecydował! Juventus pokonał Romę w Turynie [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
Juventus wygrał z AS Romą 1:0 przed własną publicznością w siedemnastej kolejce Serie A.
Gospodarze jedynego gola strzelili w 35 minucie. Mandżukić dostał piłkę w polu karnym i pokonał Olsena po uderzeniu głową.
"Stara Dama" mogła wygrać wyżej, ale świetnie w tym spotkaniu spisywał się golkiper gości. Znakomicie bronił strzały Alexa Sandro czy Ronaldo.
W 90 minucie doskonałą interwencją po strzale Cristante popisał się natomiast Szczęsny. Po chwili Douglas Costa podwyższył na 2:0, ale jego gol został anulowany.
Dzięki szesnastej wygranej w sezonie "Stara Dama" umocniła się na czele tabeli. "Giallorossi" doznali natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.