Gol Michała Pazdana! Polak pokazał, kto rządzi w polu karnym [WIDEO]

fotobroda / Shutterstock.com
Piłkarze Goeztepe pokonali u siebie Ankaragucu 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu 38. kolejki tureckiej Super Lig. Bramkę dla gości zdobył Michał Pazdan.
Wynik spotkania otworzył w 14. minucie Ozturk, który dał nadzieję gospodarzom walczącym o utrzymanie.
Prowadzenie Goeztepe utrzymywało do 74. minuty. Wówczas Michał Pazdan najwyżej wyskoczył w polu karnym i uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce.
Pazdan dla Ankaragucu w tym sezonie zagrał w 15 spotkaniach i zdobył 2 bramki oraz zanotował 1 asystę.
W 83. minucie padł drugi gola na Goeztepe. Z rzutu karnego trafił Kadah.
Zespół z Izmiru po trzeciej wygranej w pięciu ostatnich meczach wydostał się ze strefy spadkowej i zapewnił sobie utrzymanie. Stołeczna drużyna z Ankary natomiast doznała trzeciej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i zakończyła sezon na trzynastej lokacie w klasyfikacji.