Gol Świerczoka, zwycięstwo Łudogorca Razgrad

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad pokonał przed własną publicznością FC Vitosha Bistritsa 3:0 (2:0) w niedzielnym meczu 17. kolejki bułgarskiej ekstraklasy.
Na Ludogorec Arena gospodarze zdobyli dwie bramki w dwie minuty. Najpierw w 13. minucie na listę strzelców wpisał się Wanderson, a następnie w 15. minucie do siatki rywali trafił Sasha.
Wynik starcia na 3:0 ustalił Jakub Świerczok, który pojawił się na placu gry pięć minut wcześniej, zastępując Wandersona. Było to drugie trafienie Polaka w tym sezonie oraz dziesiąty występ w lidze.
Mecz w wyjściowej jedenastce Łudogorca rozpoczął Jacek Góralski, który przebywał na murawie do 83. minuty i został zmieniony przez Svetoslava Dyakova. 26-letni pomocnik rozegrał dwunaste starcie w trwających rozgrywkach.
Łudogorec jest liderem i ma na koncie 44 punkty. FC Vitosha Bistritsa z dorobkiem 16 punktów plasuje się na 11. pozycji.