Gole Icardiego i Mbappe, Keylor Navas obronił rzut karny! Wygrana PSG w hicie Pucharu Francji [WIDEO]

Piłkarze PSG wygrali z Lille w hicie 1/8 finału Pucharu Francji. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (2:0).
Dziś na Parc des Princes spotkały się drużyny ze ścisłej czołówki Ligue 1. PSG jest drugie w ligowej tabeli. Na jej czele z kolei znajduje się zespół Lille. Oba zespoły dzielą zaledwie trzy punkty.
Dziś na boisku w Paryżu lider Ligue 1 nie miał za wiele do powiedzenia. Piłkarze PSG od początku narzucili swoje warunki i w efekcie pewnie sięgnęli po zwycięstwo.
Pierwsza bramka padła w 9. minucie gry. Wówczas do siatki trafił Icardi. Argentyńczyk wykorzystał fatalną postawę defensywy i z bliska wpakował futbolówkę do siatki.
Napastnik nie dał rady dograć nawet do przerwy. Doznał kontuzji i w 39. minucie został zmieniony przez Mbappe.
22-latek zanotował piorunujące wejście. Po zaledwie dwóch minutach wywalczył rzut karny, którego po chwili sam pewnie zamienił na gola.
W drugiej połowie piłkarze Lille szukali gola kontaktowego, ale w bramce bardzo dobrze spisywał się Navas. Golkiper pokazał klasę, gdy w 78. minucie odbił piłkę po uderzeniu Yaziciego z rzutu karnego.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. W doliczonym czasie gry Mbappe wykończył zabójczą kontrę. Tym samym PSG zapewniło sobie miejsce w ćwierćfinale Pucharu Francji.
Daniel Makarewicz17 Mar 2021 · 19:38