Górnik Zabrze wygrał na Cyprze. Trzy gole z rzutów karnych!

asinfo
Górnik Zabrze pokonał AS Trencin 3:1 (1:0) w meczu sparingowym rozegranym w ramach zgrupowania na Cyprze.
Wszystkie bramki dla zabrzan padły w tym spotkaniu z rzutów karnych. W 18. minucie spotkania sfaulowany został Igor Angulo, a sędzia podyktował jedenastkę, którą Hiszpan zdołał zamienić na gola.
Po zmianie stron arbiter dwa razy wskazał na wapno na rzecz Górnika, a dwa karne wykorzystał Kamil Zapolnik, odpowiednio w 52. oraz 84. minucie.
Jedyne trafienie na rzecz ekipy z Trenczyna zapisał na swoim koncie David Depetris w 86. minucie.
AS Trencin jest ósmą drużyną słowackiej ekstraklasy.
* * * * * *

Górnik Zabrze - AS Trencin 3:1 (1:0)

Bramki: Angulo 18-karny, Zapolnik 52-karny, 84-karny - Depetris 86.
Górnik Zabrze (I połowa): Chudy - Sekulić, Bochniewicz, Paluszek, Janża, Matuszek, Kopacz (Ściślak 28), Jirka, Wolsztyński, Jimenez, Angulo.
Górnik Zabrze (II połowa): Loska - Pawłowski, Wiśniewski, Koj, Gryszkiewicz, Matras, Bainović, Zapolnik, Ściślak (Manneh 76), Rostkowski (Eizenchart 79), Krawczyk.
Marcin Karbowski22 Jan 2020 · 18:37