Grad goli w Grudziądzu! Wysokie zwycięstwo Wisły Płock

asinfo
Olimpia Grudziądz uległa u siebie Wiśle Płock aż 2:7 (1:4) w środowym meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Polski.
Na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego gole dla "Nafciarzy" strzelali kolejno Portugalczyk Calo Oliveira, Damian Szymański, Bośniak Semir Stilic, Dominik Furman oraz po zmianie stron Karol Angielski, Brazylijczyk Ricardinho i Oskar Zawada, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik konfrontacji.
Zespół z Pomorza odpowiedział trafieniami Ariela Wawszczyka i Kacpra Skibickiego.
W kolejnej rundzie zagra również Rozwój Katowice, który skromnie pokonał na wyjeździe Wisłę Puławy 1:0. Na murawie trzecioligowca jedynego gola zdobył jedenaście minut przed przerwą Mateusz Wrzesień.