Grosicki grał od pierwszej minuty, remis Rennes

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Stade Rennais FC zremisował u siebie z Angers SCO 1:1 w sobotnim meczu francuskiej Ligue 1. W podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Kamil Grosicki.

Drużyna z Roazhon Park prowadziła od w 21. minuty, kiedy na listę strzelców wpisał się Giovanni Sio. Przed upływem godziny gry czerwoną kartkę w zespole gości otrzymał Romain Thomas i wydawało się, że już nic nie przeszkodzi drużynie z Rennes w sięgnięciu po zwycięstwo.

Na 10 minut przed końcem murawę opuścił reprezentant Polski, a trzy minuty później goście wyrównali za sprawią trafienia Nicolasa Pepe. Przyjezdni kończyli mecz w podwójnym osłabieniu, bo z boiska w doliczonym czasie został usunięty Cheikh N'Doye.

Stade Rennais zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli z 21 punktami na koncie. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z drużyną z Tuluzy.

Natomiast zespół ze Stade Jean-Bouin plasuje się na 10. pozycji ze zdobytymi 18 "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie AS Saint-Etienne.