Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Lokomotiwu! Maciej Rybus sprokurował rzut karny [WIDEO]

Bukharev Oleg/Shutterstock
Lokomotiw Moskwa rozbił u siebie Rubin Kazań 4:0 (2:0) w ostatnim piątkowym spotkaniu 28. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na RZD Arena w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Grali ze zmiennym szczęściem. Pierwszy na siedemnaście minut przed końcem wpisał się na listę strzelców. Do bramki trafił uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Gorzej mecz będzie wspominał Rybus, który sprokurował rzut karny dla Rubina. Na jego szczęście jedenastkę w końcówce meczu zmarnował Igor Konowałow.
Prowadzenie "Parowozom" zapewnił po trzech minutach gry Anton Miranczuk, wykorzystując podyktowany rzut karny. Siedem minut później podwyższył płaskim strzałem w krótki róg Fiodor Smołow. Wynik ustalił trzy minuty przed końcem Gruzin Khvicha Kvaratskhelia.
Dzięki czwartej wygranej w sześciu ostatnich spotkaniach ubiegłoroczni mistrzowie Rosji umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Zespół z Tatarstanu doznał natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek10 May 2019 · 20:01