Grzegorz Krychowiak w coraz lepszej formie. Asysta Polaka w meczu z wiceliderem

Screen z Twittera
Grzegorz Krychowiak dochodzi do coraz lepszej formy w lidze greckiej. W niedzielny wieczór Polak zaliczył asystę w meczu PAOK-u Saloniki z AEK-iem Ateny. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Doświadczony pomocnik w marcu zmienił otoczenie ze względu na atak rosyjskich wojsk na Ukrainę. Krasnodar przystał na jego wypożyczenie do AEK-u Ateny.
Krychowiak z marszu wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce nowego zespołu. W czterech wcześniejszych meczach zdobył jedną bramkę.
W niedzielny wieczór Polak zaliczył pierwszą asystę w Grecji. Jego AEK mierzył się na wyjeździe z PAOK-iem Saloniki. W wyjściowym składzie gości znalazł się również Damian Szymański.
W siódmej minucie do siatki trafił Antonio Colak. Ten gol po analizie VAR został jednak anulowany ze względu na zagranie ręką. Po kwadransie to AEK wyszedł na prowadzenie.
Krychowiak obsłużył wówczas Nordina Amrabata, a Marokańczyk wykończył całą akcję. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Colak.
Wynik 1:1 utrzymał się już do końca spotkania. Bliski gola był Nelson Oliveira, ale trafił tylko w słupek. Szymański i Krychowiak rozegrali całe spotkanie, a ten drugi zobaczył żółtą kartkę.
Maciej Pietrasik01 May 2022 · 21:58