Dwa gole Grzegorza Krychowiaka, jeden Macieja Rybusa! Co za mecz reprezentantów Polski! [WIDEO]

Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Grzegorz Krychowiak strzelił dwa gole, a Maciej Rybus jednego w meczu Lokomotiwu Moskwa z Tambowem. Ich drużyna wygrała na wyjeździe 5:2.
Reprezentant Polski otworzył wynik meczu. Do bramki trafił w 40. minucie. Krychowiak jak rasowy napastnik nabiegł na piłkę wrzuconą z bocznej strefy i z bliska wpakował ją do siatki.
Drużyna z Moskwy nie potrafiła dotrwać do przerwy z korzystnym wynikiem. W doliczonym czasie pierwszej połowy gola dla gospodarzy strzelił Aliew.
Po przerwie Lokomotiw szybko strzeliła dwa gole. Tuż po przerwie prowadzenie drużynie z Moskwy dał Smołow. Po godzinie gry znów cieszył się Krychowiak. Polak pięknym technicznym strzałem nie dał szans bramkarzowi rywali.
Polak w tym sezonie ligi rosyjskiej ma na koncie dziewięć goli. Licząc wszystkie rozgrywki zdobył dla Lokomotiwu aż jedenaście bramek.
Na czterech golach w Tambowie się nie skończyło. Między 74. a 79. minutą padły aż trzy bramki. Najpierw dla gości trafił Cerqueira, po chwili drugiego gola dla gospodarzy wbił Kajkow, a w odpowiedzi na 5:2 podwyższył Rybus. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie rosyjskiej ekstraklasy.
Marcin Karbowski24 Apr 2021 · 19:10
Źródło: Twitter