Hat-trick Dybali i zwycięstwo Juventusu z Sassuolo

cristiano barni / shutterstock.com
Juventus FC pokonał na wyjeździe US Sassuolo 3:1 w pierwszym niedzielnym meczu 4. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Na Mapei Stadium "Starą Damę" do zwycięstwa poprowadził Paulo Dybala. Reprezentant Argentyny pierwszego gola strzelił już w 16. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Mario Mandzukicia pewnym strzałem pokonał golkipera drużyny przeciwnej.
Kolejne trafienie na swoje konto 25-latek zapisał 49. minucie, wykorzystując zagranie Juana Cuadrado i uderzeniem z okolicy czternastego metra wpakował futbolówkę do bramki.
Dybala przypieczętował zwycięstwo Juventusu 63. minucie, strzelając gola bezpośrednio z rzutu wolnego.
Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w 51. minucie Matteo Politano.
Podopieczni Massimiliano Allegriego nie stracili w tym sezonie żadnego punktu i są liderem rozgrywek. Z kolei zespół Cristiana Bucchiego tylko z jednym "oczkiem" na koncie plasują się na 17. pozycji.