Hat-trick Świerczoka w siedem minut! Łudogorec gromi w pierwszej rundzie eliminacji LM

asinfo
Łudogorec Razgrad aż 7:0 rozgromił Crusaders FC w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Trzy gole zdobył Jakub Świerczok.
Reprezentant Polski na boisku pojawił się w 68 minucie, przy stanie 4:0 dla mistrza Bułgarii. Już pięć minut później nasz napastnik wpisał się na listę strzelców. Kolejne dwa trafienia dorzucił w 78 i 80 minucie, kompletując tym samym hat-tricka w siedem minut.
Wcześniej bramki dla Łudogorca zdobywali - Marcelino dwie, Keseru, a samobójczego gola zaliczył Burns.
Mistrz Bułgarii po tak wysokiej wygranej może być już pewien awansu do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.