Hibernian przegrał w derbach Edynburga

Daniel, wikipedia
Hibernian Edynburg uległ u siebie Heart of Midlothian 0:1 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek szkockiej Premier League.
Lody derbowej konfrontacji na Easter Road Stadium rozstrzygnął siedemnaście minut przed przerwą celnym strzałem Anglik Olly Lee.
"Serca", po drugiej z rzędu i jedenastej w sezonie wygranej, awansowały na piąte miejsce w tabeli. Lokalni rywale doznali natomiast szóstej porażki i pozostali na ósmej lokacie.
Na czele klasyfikacji pozostał Celtic Glasgow. "The Bhoys" w pierwszym sobotnim meczu tej kolejki przegrali na wyjeździe z Glasgow Rangers 0:1. "The Gers" zrównali się w ten sposób dorobkiem z podopiecznymi Brendana Rodgersa i ustępują już im tylko słabszą różnicą bramek.
Daniel Makarewicz29 Dec 2018 · 20:34
Źródło: asinfo