Hiszpanie zdemolowali Francuzów i zagrają z Niemcami w finale Mistrzostw Europy U-21 [WIDEO]

Shutterstock
Hiszpania wysoko wygrała z Francją 4:1 w półfinale mistrzostw Europy do lat 21.
To Francuzi wyszli na prowadzenie - w 16 minucie za sprawą Matety, który wykorzystał rzut karny.
Hiszpanie jeszcze jednak w pierwszej połowie dwukrotnie trafili do siatki rywali. Najpierw francuskiego golkipera na raty po centrze z rzutu rożnego pokonał Marc Roca.
Potem w doliczonym czasie gry z jedenastu metrów celnie przymierzył Oyarzabal.
Tuż po przerwie na 3:1 strzelił Olmo, który wykończył ładną i składną akcję Hiszpanów uderzeniem z pola karnego.
To nie był jeszcze jednak koniec strzelania. Na 4:1 podwyższył Mayoral, zamykając akcję po kapitalnym dośrodkowaniu Fornalsa zewnętrzną częścią stopy.
W finale mistrzostw Europy do lat 21 Hiszpanie zmierzą się z Niemcami.
Jakub Kreśliński27 Jun 2019 · 22:56