Inter - Fiorentina: Zwycięstwo gospodarzy. Wynik meczu, składy i bramki

Zwycięstwo Interu w meczu z Fiorentiną
Tigerzen, wikipedia
Inter Mediolan wygrał u siebie z Fiorentiną 2:1 we wtorkowym meczu szóstej kolejki włoskiej Serie A. Zwycięską bramkę dla drużyny z San Siro zdobył pod koniec spotkania Danilo D'Ambrosio.
"Nerazzurri" objęli prowadzenie tuż przed przerwą. Rzut karny na gola zamienił Mauro Icardi. "Viola" wyrównała w 53. minucie. Samobójcze trafienie zanotował Milan Skriniar 53. Zwycięską bramkę dal Inter zdobył w końcówce Danilo D'Ambrosio, po dwójkowej akcji z Icardim.
Podopieczni Luciano Spallettiego zajmują siódme miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zagrają u siebie z Cagliari Calcio.
Natomiast zespół prowadzony przez Stefano Pioliego plasują się na trzeciej pozycji z 11 "oczkami" na koncie. Kolejnym rywalem drużyny z Florencji będzie Atalanta Bergamo.