Inter Mediolan stracił punkty we Florencji. Gol w 92. minucie

Marco Caneiro / Shutterstock
ACF Fiorentina zremisowała u siebie z Interem Mediolan 1:1 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 16. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Artemio Franchi całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Bartłomiej Drągowski. Polaka zaskoczył już po ośmiu minutach gry płaskim strzałem w krótki róg Hiszpan Borja Valero, który w polu karnym znakomicie zwiódł Serba Nikolę Milenkovica.
Wyrównał dopiero w doliczonym czasie gry kapitalnym uderzeniem w długi róg z kilkunastu metrów wprowadzony w drugiej połowie Serb Dusan Vlahović.
Szymon Żurkowski obserwował całe spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych.
"Viola" z Toskanii po raz piąty w tym sezonie podzieliła się punktami z rywalami i przesunęła się na trzynastą lokatę w tabeli. "Nerazzurri" po drugim remisie z rzędu pozostali na drugiej lokacie w klasyfikacji.