Ipswich Witches i Peterborough Panthers dołączyły do SGB Premiership

Ułamek stracił pracę w Leicester Lions
Źródło zdjęcia: kallerna, wikipedia

Ipswich Witches i Peterborough Panthers wystąpią w zmaganiach SGB Premiership 2019 - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Popularne "Wiedźmy" i "Pantery" zastąpią Somerset Rebels i Leicester Lions. "Rebelianci" oraz "Lwy" zdecydowały się na rywalizację w niższej SGB Championship.

Nowe drużyny Premiership pojadą, mając nowego właściciela. Jest nim Keith Chapman, który posiada również King's Lynn Stars. Menedżerem "Wiedźm" będzie Chris Louis, natomiast "Panter" Ged Rathboune.

Mecze SGB Premiership będą się odbywały wieczorami w poniedziałki i czwartki. Tak uzgodniono w terminarzu międzynarodowym, do którego musiała dostosować się Wielka Brytania.

Oprócz drużyn z Ipswich i Peterborough walczyć będą również broniący tytułu Poole Pirates, King's Lynn Stars, Belle Vue Aces, Swindon Robins i Wolverhampton Wolves. Składy ekip będą liczyć siedmiu żużlowców, a limit średnich będzie wynosił 42,5 punktu. Wszystkie drużyny spotkają się w fazie zasadniczej w czterech meczach, po dwóch na własnym torze i na wyjeździe. Cztery najlepsze awansują do fazy play-off.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.