Ivan Rakitić wciąż to ma! Były zawodnik FC Barcelony uderzył jak z armaty, co za gol w derbach [WIDEO]

Screen Twitter
Sevilla ostatecznie zremisowała z Betisem 1:1 (0:0). O wyniku spotkania rozstrzygnęło uderzenie Ivana Rakiticia, który huknął z dystansu.
W pierwszej połowie derbów Sewilli kibice nie zobaczyli ani jednego gola. Do siatki trafił wprawdzie Hector Bellerin, lecz były zawodnik Arsenalu znajdował się na spalonym i VAR anulował zdobytą bramkę.
Po zmianie stron emocji było więcej, gdyż znajdująca się w defensywie Sevilla zaczęła grać nieco odważniej. Niemniej gospodarze musieli odrabiać straty, gdyż w 72. minucie na listę strzelców wpisał się Ayoze Perez.
Prowadzenie Realu Betis nie trwało jednak długo. Wyrównanie dał Ivan Rakitić, który w 78. minucie posłał prawdziwy pocisk z około 20 metrów. Francisco Vieites nie miał żadnych szans.
Dla reprezentanta Chorwacji był to drugi gol w tym sezonie La Liga. Nie można przy tym wykluczyć, że jeden z ostatnich, gdyż środkowy pomocnik znajduje się na celowniku Interu Miami, co opisywaliśmy TUTAJ.
Do tej pory Rakitić zaliczył 311 meczów dla Sevilli. Bieżąca umowa 35-latka jest ważna do 30 czerwca 2024 roku.
Hubert Kowalczyk12 Nov 2023 · 20:55