Jagiellonia Białystok gorsza od Wolfsberger AC w meczu sparingowym

Dziurek / shutterstock.com
Jagiellonia Białystok uległa Wolfsberger AC 2:3 (0:1) podczas zimowego zgrupowania w Turcji.
Gole dla ekipy z Podlasia strzelali w drugiej połowie Bartosz Bida i Karol Struski. Bramki dla drużyny z Austrii zdobyli natomiast Michael Liendl i dwie Shon Weissman.
Dwukrotni wicemistrzowie Polski mieli jeszcze doskonałą okazję na wyrównanie, ale Ognjen Mudrinski zmarnował rzut karny, podyktowany dwanaście minut przed końcem.
Jagiellonia Białystok zajmuje po rundzie jesiennej dziewiąte miejsce w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy. Zespół z Podlasia traci tylko punkt do ósmej w klasyfikacji Wisły Płock.