James Harden wyrównał rekord Kobe Bryanta

Kamil Kaczmarek 
14 sty 2019 | 12:52 3
James Harden wyrównał rekord Kobe Bryanta
Źródło zdjęcia: Game Face, wikicommons

James Harden wyrównał rekord NBA Kobe Bryanta z najdłuższą serią kolejnych meczów z przynajmniej 30 zdobytymi punktami. To nie był jednak dla niego udany wieczór, bo jego Houston Rockets przegrali na wyjeździe z Orlando Magic 109:116.

- Zdobyliśmy wystarczającą liczbę punktów, aby wygrać. Nie byliśmy jednak skoncentrowani w defensywie tak jak to było w poprzednich kilku tygodniach - powiedział po spotkaniu Harden.

"Brodacz" miał fatalną skuteczność rzutów za trzy. To jest wyrównanie najgorszego wyniku pod względem nietrafionych rzutów zza łuku w jednym meczu. Trafił zaledwie raz na 17 prób. Mimo tego, zdobył 38 punktów, miał 12 asyst i dziewięć zbiórek.

Lider drużyny z kosmicznego miasta przedłużył swoją serię z przynajmniej 30 punktami do 16 meczów. W Ten sposób wyrównał rekord NBA należący do Kobe Bryanta.

Zespół z Teksasu zajmuje piąte miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 24-18. W następnym meczu zmierzy się u siebie z Memphis Grizzlies.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

3
14 sty 2019 | 18:49
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
MVP
14 sty 2019 | 15:18
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Harden z Capelą są bardzo skuteczni
14 sty 2019 | 13:06
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Brodacz w formie
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.