Jan Bednarek z asystą w Premier League! Wysokie zwycięstwo Southampton [WIDEO]

Stuart Martin / PressFocus
Jan Bednarek zapisał na swoim koncie asystę w meczu Southampton z Sheffield United. Drużyna Polaka wygrała 3:0.
Bednarek tradycyjnie rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce "Świętych". Na środku obrony partneruje mu Jannik Vestergaard.
Gol dla Southampton padł w 34. minucie. Po rzucie wolnym Bednarek powalczył o piłkę w polu karnym gości, zgrał ją przed bramkę, a tam z bliska do siatki wbił ją Che Adams.
To pierwsza asysta reprezentanta Polski w tym sezonie. 24-latek ma już na koncie jednego gola - do siatki trafił w spotkaniu z Manchesterem United.
Southampton kontynuował strzelanie po przerwie. W 62. minucie bramkę zdobył Stuart Armstrong, a w 83. minucie wynik spotkania ustalił Nathan Redmond.
"Święci" umocnili się w czubie tabeli - po dwunastu meczach mają na koncie 23 punkty. Sheffield jest w dramatycznej sytuacji. Piłkarze Chrisa Wildera w tym sezonie nie wygrali jeszcze ani jednego meczu. Na razie zdobyli zaledwie jeden punkt.
Marcin Karbowski13 Dec 2020 · 13:56
Źródło: Twitter