Janicki po meczu z Jagiellonią: Nie mieliśmy sposobu

lechpoznan.pl
Rafał Janicki, obrońca Lecha Poznań, ocenił postawę swojej drużyny w meczu z Jagiellonią Białystok.
W końcówce spotkania mogło się wydawać, że dowieziemy to prowadzenie do ostatniej minuty. W drugiej połowie Jagiellonia ruszyła na nas, a my nie mieliśmy sposobu, aby jakoś ją zatrzymać - ocenił zawodnik z Poznania.
Chcieliśmy przetrwać ten moment, ale nie udało się. Oczywiście sami kilka razy wyszliśmy z groźnymi okazjami, ale nie udało się nam podwyższyć prowadzenia - dodał obrońca "Kolejorza".
Trzeba dodać, że gospodarze strzelili gola po fajnym uderzeniu z woleja. No cóż, wracamy z punktem i myślimy już o kolejnym meczu - zakończył Janicki.
Mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Lechem Poznań zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla gości zdobył Darko Jevtić, a tuż przed końcem spotkania wyrównał Arvydas Novikovas.