"Jesteś najgorszą zawodniczką w tourze". Wielka awantura na Wimbledonie [WIDEO]

Kuriozalne sceny na Wimbledonie. Po meczu w III rundzie przy siatce awanturowały się Jelena Ostapenko i Alja Tomljanović.
Mecz lepiej zaczęła Ostapenko, która wygrała w pierwszej partii 6:4. Później inicjatywę na korcie przejęła Tomljanović, która kolejne sety wygrała do czterech i dwóch.
Zwycięstwa australijskiej tenisistki zbiegły się w czasie z problemami zdrowotnymi Łotyszki, która przy stanie 0:4 w trzecim secie poprosiła o pomoc fizjoterapeutę. Po chwili przekazała sędzi, że nie jest w stanie kontynuować grę.
Tomljanović wpadła w furię i wygłosiła długą tyradę na temat rywalki. Zarzuciła jej, że zmyśla swoje problemy zdrowotne.
Nieprzyjemnie było też po spotkaniu. Zawodniczki nie ukrywały nerwów. Po prostu zaczęły się kłócić.
- Jeśli myślisz, że udaję, możesz porozmawiać z moim fizjoterapeutą - powiedział Ostapenko.

- Mam nadzieję, że czujesz się lepiej - odparła Tomljanović. Takie słowa rozeźliły Ostapenko.

- Twoje zachowanie jest okropne, masz zero szacunku - wypaliła Łotyszka.

- I kto to mówi. Jesteś najgorszą zawodniczką w tourze - odpowiedziała Tomljanović.
Marcin Karbowski03 Jul 2021 · 21:46
Źródło: Daily Mail, sport.pl