Joaquin Correa bohaterem Interu Mediolan. Co za gole Argentyńczyka! [WIDEO]

MB Media / Press Focus
Inter Mediolan odniósł cenne zwycięstwo w jedenastej kolejce Serie A. Drużyna Simone Inzaghiego pokonała Udinese Calcio 2:0.
Oba gole dla mistrzów Włoch padły po przerwie. Bohaterem okazał się Joaquin Correa, który strzelił trzeciego i czwartego gola w tym sezonie.
Piłkarz Interu pierwszy traz trafił do bramki po godzinie gry. Popisał się wtedy efektownym rajdem. Piłkę przejął w daleko od bramki Udinese, ruszył między obrońców i mocnym strzałem trafił do siatki.
Osiem minut później Argentyńczyk strzelił swojego drugiego gola. Prawym skrzydłem pociągnął Dumfries, wyłożył piłkę przed polem karnym, a niekryty Correa wpadł w szesnastkę i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie swojej drużyny.
Inter dzięki zwycięstwu umocnił się na trzecim miejscu w tabeli. Do Napoli i Milanu traci po cztery punkty. Oba zespoły dopiero zagrają swoje mecze w tej kolejce.
Marcin Karbowski31 Oct 2021 · 14:26