Jupiler Pro League: Zwycięstwo Anderlechtu, grał Teodorczyk

rsca.be
Anderlecht Bruksela wygrał u siebie z KAA Gent 1:0 we wtorkowym meczu 21. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League. W drużynie gospodarzy do 62. minuty grał Łukasz Teodorczyk.
Kibice zgromadzeni na Stade Constant Vanden Stock bardzo długo musieli czekać na gola. W 77. minucie zwycięstwo miejscowym zapewnił Sofiane Hanni. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę, za drugą żółtą, w zespole gości otrzymał Samuel Kalu.
Po tym zwycięstwie iodopieczni Heina Vanhaezebroucka zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli ze zdobytymi 40 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z KRC Genk.
Natomiast zespół prowadzony przez Yvesa Vanderhaeghe plasuje się na czwartej pozycji i ma na swoim koncie 32 „oczka”. Jego kolejnym rywalem będzie KSC Lokeren.