Juve sensacyjnie traci punkty! Szczęsny dał się pokonać po kapitalnym strzale przewrotką [VIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Crotone sensacyjnie zremisowało u siebie z Juventusem 1:1 (0:1) w najważniejszym środowym meczu 33. kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Ezio Scida między słupkami przyjezdnych wystąpił Wojciech Szczęsny.
Prowadzenie obrońcom tytułu zapewnił po szesnastu minutach gry Alex Sandro. Brazylijczyk wykorzystał świetne dośrodkowanie w pole karne od swojego rodaka Douglasa Costy i kapitalnym uderzeniem głową w długi róg zaskoczył golkipera rywali.
Dwadzieścia minut po zmianie stron wyrównał fenomenalnym strzałem z przewrotki Nigeryjczyk Simy.
"Stara Dama" nie znalazła już sposobu na zdobycie zwycięskiej bramki, ale zachowała pozycję lidera tabeli i ma cztery punkty przewagi nad SSC Napoli.
Warto również odnotować, że w 33 kolejce Serie A na boiskach zobaczyliśmy aż dziewięciu Polaków, co nie zdarzyło się nigdy w historii.
***
Wyniki pozostałych spotkań:
Sampdoria Genua - Bologna FC 1:0 (0:0).

Bramka: Zapata 90+3.
SPAL 2013 - Chievo Werona 0:0.
AS Roma - Genoa CFC 2:1 (1:0)

Bramki: Under 17, Zukanovic 52-samobójcza - Lapadula 61.
ACF Fiorentina - Lazio Rzym 3:4 (2:2)

Bramki: Veretout 16, 31-karny, 54 - Luis Alberto 39, 73, Caceres 45+1, Anderson 69.

Czerwone kartki: Sportiello (7, Fiorentina) - Murgia (14, Lazio).
Torino FC - AC Milan 1:1 (0:1)

Bramki: De Silvestri 71 - Bonaventura 9.

Czerwona kartka: De Silvestri (90+4, Torino).
Hellas Werona - US Sassuolo Calcio 0:1 (0:1)

Bramka: Lemos 38.