Juventus lepszy w derbach Turynu! Ronaldo w końcu trafił z rzutu wolnego [WIDEO]

Marco Canoniero / Shutterstock.com
Juventus pokonał na własnym stadionie 4:1 (2:1) Torino w meczu 30. kolejki włoskiej Serie A.
Worek z bramkami już w 3. minucie rozwiązał Paulo Dybala. W 29. minucie spotkania prowadzenie gospodarzy podwyższył Juan Cuadrado. Kontaktową bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy z rzutu karnego zdobył Andrea Belotti.
Po piętnastu minutach od zmiany stron dwubramkowe prowadzenie dla gospodarzy odzyskał Cristiano Ronaldo, który celnie uderzył z rzutu wolnego.
Wynik spotkania ustalił Koffi Djidji, trafiając do własnej bramki na trzy minuty przed końcem.
Dla Juventusu było to siódme kolejne zwycięstwo w Serie A. Aktualnie są liderami tabeli i nad drugim Lazio mają siedem punktów przewagi.
Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Wojciech Szczęsny.
Adam Nowacki04 Jul 2020 · 19:39