Juventus niespodziewanie przegrał z Cagliari. Bardzo dobry występ polskiego obrońcy [WIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
Cagliari wygrało na własnym boisku z Juventusem 2:0 (2:0) w meczu 37. kolejki Serie A. W drużynie gospodarzy bardzo dobre zawody rozegrał Sebastian Walukiewicz.
Juventus jest już pewny zdobycia mistrzowskiego tytułu. "Stara Dama" w tym sezonie jednak nie zachwyca. W meczu z Cagliari zanotowała kolejną wpadkę w ostatnich tygodniach.
Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 8. minucie, gdy z bliska Luca Gagliano wykończył składną akcję. Defensywa Juventusu tylko przyglądała się, jak rywale wymieniają kolejne podania.
Juventus po stracie bramki wciąż grał niemrawo, nieskładnie i nie stwarzał poważnego zagrożenia pod bramką Cagliari. Swoje szanse mieli Bonucci, Ronaldo i Bentancur, ale nie zdołali ich wykorzystać.
Z kolei Cagliari w doliczonym czasie gry zadało kolejny cios. Giovanni Simeone zdecydował się na strzał z dystansu i piłka ugrzęzła w siatce. Duży błąd w tej sytuacji popełnił Gianluigi Buffon, który miał futbolówkę na rękach, ale nie zdołał jej odbić.
W drugiej połowie bramki nie padły i mecz zakończył się niespodziewaną wygraną Cagliari 2:0. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Sebastian Walukiewicz. Młody defensor pokazał się z bardzo dobrej strony. Pewnie zatrzymywał atakujących rywali, w tym Cristiano Ronaldo. Z kolei Wojciech Szczęsny cały mecz spędził na ławce rezerwowych.
Daniel Makarewicz30 Jul 2020 · 07:00