Juventus - Young Boys: Koncert Dybali! Wynik, składy, gole

Koncert Dybali w meczu Juventusu! Wymęczone zwycięstwo Manchesteru City [WIDEO]
Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Juventus Turyn pokonał u siebie Young Boys Berno 3:0 (2:0) w pierwszym wtorkowym meczu drugiej kolejki grupy H rozgrywek Ligi Mistrzów. Pierwsze zwycięstwo w tej edycji Champions League wymęczył Manchester City.
Na Allianz Stadium całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Wojciech Szczęsny. Wszystkie trzy bramki dla "Starej Damy" zdobył Paulo Dybala. Argentyńczyk najpierw popisał się efektownym wolejem, po kapitalnym dośrodkowaniu Leonardo Bonucciego.
Następnie dwukrotnie zaskoczył Davida von Ballmoosa strzałami z pola karnego.
Dzięki drugiej wygranej mistrzowie Włoch umocnili się na prowadzeniu w tabeli. Mistrzowie Szwajcarii, którzy kończyli w osłabieniu, doznali natomiast drugiej porażki i zamykają klasyfikację.
O 18:55 został rozegrany też mecz Hoffenheim z Manchesterem City. Spotkanie rozpoczęło się sensacyjnie. Nie minęła jeszcze minuta gry, a Hoffenheim już prowadziło. Na listę strzelców wpisał się Ishak Belfodil. Goście wyrównali po siedmiu minutach. Leroy Sane wyłożył piłkę do Sergio Aguero, a Argentyńczyk wbił ją do bramki.
Mistrzowie Anglii zadali ostateczny cios tuż przed zakończeniem spotkania. W 87. minucie celnym strzałem popisał się David Silva. Hiszpan wykorzystał błąd Stefana Poscha.
Kamil Kaczmarek02 Oct 2018 · 20:53