Kacper Przybyłko nie może przestać strzelać w MLS. Trafienie Polaka w 90. minucie [WIDEO]

Shutterstock
Philadelphia Union zremisowała u siebie z Orlando City 2:2 (1:0) w niedzielnym spotkaniu Major League Soccer.
Na Talen Energy Stadium w Chester całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kacper Przybyłko. Polak uratował remis liderowi Konferencji Wschodniej, zdobywając gola w 90. minucie uderzeniem w długi róg z pola karnego.
Dla napastnika to dziewiąte trafienie w sezonie. Przybyłko tym samym wyrównał rekord Romana Koseckiego w liczbie strzelonych bramek przez Polaka w MLS w jednym sezonie.
Wcześniej prowadzenie ekipie z Pensylwanii zapewnił Meksykanin Marco Fabian. Na jego trafienia odpowiedzieli w drugiej połowie Dom Dwyer i Kolumbijczyk Santiago Pitino.
Zespół z Florydy jest dziewiąty w tabeli Konferencji Wschodniej, ale traci tylko punkt do siódmego w klasyfikacji Toronto FC.