Kacper Przybyłko strzelił gola w niecodziennym meczu. Gra została przerwana na dwie godziny! [WIDEO]

Kacper Przybyłko strzelił gola dla Philadelphii Union w meczu z DC United. Jego drużyna wygrała 2:1.
Przybyłko zdobył bramkę na wagę zwycięstwa swojej drużyny. Do siatki trafił w 83. minucie. Polak wykończył szybki atak i podanie Sergio Santosa.
Dla Przybyłki był to już czwarty gol w tym sezonie MLS. Do tego dołożył dwie asysty.
Mecz miał bardzo nietypowy przebieg. W 86. minucie gra została przerwana z powodu burzy. Spotkanie dokończono dopiero po niespełna dwóch godzinach.
Philadelphia Union odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Na razie zajmuje trzecie miejsce w konferencji wschodniej MLS.
Marcin Karbowski18 Jul 2021 · 08:30
Źródło: Twitter