Kamil Grosicki wszedł z ławki i zaliczył asystę. Pewna wygrana West Bromwich Albion [WIDEO]

Russell Hart / Focus Images / MB Media / PressFocus
Piłkarze West Bromwich Albion pokonali Sheffield Wednesday w meczu 40. kolejki Championship. Asystę w tym spotkaniu zanotował Kamil Grosicki.
Ekipa "The Baggies" walczy o awans do Premier League. Pierwsze mecze po wznowieniu rozgrywek nie ułożyły się jednak po myśli podopiecznych Slavena Bilicia. Remis z Birmingham oraz porażka z Brentford to były wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców.
Dziś zawodnicy West Bromwich Albion w końcu zagrali tak, jak przystało na drużynę walczącą o czołowe miejsca w tabeli. W wyjazdowym spotkaniu z Sheffield Wednesday wygrali 3:0.
W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Austin, który w 37. minucie wykorzystał rzut karny. Niecały kwadrans po przerwie wynik podwyższył Pereira.
W 69. minucie na boisku pojawił się Kamil Grosicki. Polak wreszcie dostał szansę od Slavena Bilicia. W poprzednich dwóch meczach dla 32-latka zabrakło miejsca nawet na ławce rezerwowych.
Dziś "Grosik" udowodnił, że zasługuje na to, by częściej na niego stawiać. Skrzydłowy w 85. minucie zanotował asystę przy drugim trafieniu Pereiry.
Ekipa "The Baggies" zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Do liderującego Leeds United traci jeden punkt.
Daniel Makarewicz01 Jul 2020 · 22:51