Kamil Stoch: Przy upadku to był mój błąd

25 lis 2016 | 20:33 1
Kamil Stoch: Przy upadku to był mój błąd
Źródło zdjęcia: krumcek/Shutterstock
Kamil Stoch nie może zaliczyć początku nowego sezonu do udanych. Polski skoczek przyznał, że popełnił błąd przy skoku w pierwszej serii.

Kamil Stoch nie ustał pierwszej próby - 137 metrów - co sprawiło, że został sklasyfikowany dopiero na 33 lokacie. Awansował jednak do serii finałowej, ponieważ uzyskał 95 procent odległości najlepszego w pierwszej serii Prevca. W drugiej serii wylądował na 136 metrze i nieco poprawił swoją pozycję. Gdyby jednak nie upadek w pierwszej serii konkurs w Kuusamo z pewnością zakończyłby na lepszej lokacie niż 26.

- Przy upadku to był mój błąd, który zdarza mi się bardzo rzadko. W piątek odciążyłem po prostu po lądowaniu lewą nogą, zbyt mocno dociążając prawą. Przez to lewa narta zakantowała i zahaczyła o śnieg. W tamtym momencie nie miałem już szans, aby dostawić jedną nogę do drugiej. Walczyłem i robiłem wszystko, aby przewrócić się za linią bezpieczeństwa. Zabrakło mi dosłownie kilku metrów - wyjaśniał Stoch cytowany przez serwis eurosport.onet.pl.

Jutro o godzinie 15:30 odbędą się kwalifikacje do drugiego konkursu w Kuusamo. Pierwszą serię zaplanowano na godzinę 17.
Źródło: eurosport.onet.pl
Komentarze
26 lis 2016 | 06:20
+1
{{votes_count}}
{{votes_count}}
{{votes_count}}
{{message}}
będzie dobrze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja