Kapitalny pościg Olimpii Grudziądz! Trzy gole od 87. minuty!

AlexKazakhov, wikicommons
GKS Tychy przegrał przed własną publicznością z Olimpią Grudziądz 2:3 (1:0) w drugim sobotnim spotkaniu jedenastej kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił po dziesięciu minutach gry Marcin Biernat. Sześć minut po zmianie stron podwyższył Łukasz Grzeszczyk.
Trzy minuty przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał Omran Haydary. Afgańczyk w doliczonym czasie gry doprowadził jeszcze do wyrównania, wykorzystując podyktowany rzut karny. Trzy minuty później losy konfrontacji rozstrzygnął Brazylijczyk Joao Augusto.
Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza doznali w ten sposób czwartej porażki w sezonie i spadli na dziewiątą lokatę w tabeli. Beniaminek z Pomorza natomiast dzięki piątej wygranej w bieżących rozgrywkach awansował na szóstą pozycję w tabeli.
Marcin Karbowski28 Sep 2019 · 19:05