Kapitalny występ Zielińskiego! Pierwszy gol Polaka dla Napoli i doskonała asysta [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
SSC Napoli wysoko pokonało u siebie Inter Mediolan 3:0 w piętnastej kolejce Serie A. Swojego premierowego gola dla klubu z Neapolu zdobył Piotr Zieliński.

To spotkanie fantastycznie zaczęło się dla gospodarzy. Strzelanie już w drugiej minucie zaczął Piotr Zieliński. Do reprezentanta Polski głową zagrał Jose Callejon, a młody pomocnik uderzył bez zastanowienia, precyzyjnie koło słupka.

Trzy minuty później mieliśmy już 2:0 dla Napoli. Doskonałe prostopadłe podanie Piotra Zielińskiego wykorzystał Marek Hamsik.

Na początku drugiej połowy wynik podwyższył Roberto Insigne. SSC Napoli wysoko wygrało z Interem Mediolan 3:0. Po piętnastu kolejkach klub Piotra Zielińskiego z 28 punktami zajmuje szóste miejsce w Serie A. Inter ma o siedem punktów mniej i znajduje się dwie pozycje niżej.