Kilka tygodni przerwy Jasmina Buricia

Dziurek / shuttestock.com
Jasmin Burić doznał kontuzji w niedzielnym meczu Lecha Poznań wygranym na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 6:0. Bramkarz będzie pauzował przez kilka tygodni - poinformował "Kolejorz" na swojej oficjalnej stronie internetowej.
31-letni Bośniak był już na początku spotkania z beniaminkiem zderzył się z zawodnikiem rywali Konradem Wrzesińskim. W tym starciu nabawił się urazu oczodołu i już w dziewiątej minucie zmienił go Matus Putnocky.
Kontuzja bramkarza jest na tyle poważna, że czeka go od czterech do sześciu tygodni przerwy. Burić ma uraz oczodołu oraz ranę na lewym łuku brwiowy. Z tego powodu zabraknie go w ostatnim w tym roku spotkaniu "Kolejorza" przeciwko Wiśle Kraków.
Podopieczni Adama Nawałki zajmują czwarte miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą osiem punktów.
Kamil Kaczmarek17 Dec 2018 · 13:11