Kolejna kompromitacja Chelsea! Zostali rozgromieni przez Watford! To już jest koniec Conte?

charnstir/Shutterstock
Chelsea FC przegrała aż 1:4 na wyjeździe z Watford FC w 26 kolejce Premier League. To mógł być ostatni mecz "The Blues" pod wodzą Antonio Conte.
Kłopoty gości zaczęły się w 30 minucie, kiedy to drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Tiemoue Bakayoko.
Gospodarze prowadzenie objęli jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Troya Deeneya, który wykorzystał rzut karny.
W 82 minucie do remisu kapitalnym uderzeniem z dystansu doprowadził Eden Hazard i wydawało się, że Chelsea wraca do gry.
Radość "The Blues" była bardzo krótka. Zaledwie dwie minuty później koronkową akcję "Szerszeni" w polu karnym wykończył Holender Daryl Janmaat.
Po kolejnych czterech minutach podwyższył po kapitalnym rajdzie Hiszpan Gerard Deulofeu, a okazały sukces miejscowych przypieczętował w doliczonym czasie świetnym uderzeniem pod poprzeczkę z narożnika pola karnego Argentyńczyk Roberto Pereyra.
W ostatnich dwóch meczach podopieczni Antonio Conte stracili aż siedem bramek, strzelając raptem jedną. Pozycja Włocha jest bardzo zagrożona i niewykluczone iż w najbliższych dniach straci posadę menedżera Chelsea.
"Szerszenie" po ósmym zwycięstwie w sezonie umocniły się na jedenastym miejscu w tabeli. Goście doznali natomiast drugiej porażki z rzędu i pozostali na czwartej lokacie w klasyfikacji.