Kolejna porażka Arsenalu, Watford na znakomitym miejscu w tabeli Premier League! [VIDEO]

Franziska, flickr.com
Watford wygrał u siebie z Arsenalem 2:1 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu 8. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Vicarage Road Stadium prowadzenie "Kanonierom" zapewnił sześć minut przed przerwą strzałem głową Niemiec Per Mertesacker.
Wyrównał dziewiętnaście minut przed końcem z rzutu karnego Troy Deeney, a już w doliczonym czasie gry sukces gospodarzy przesądził mocnym uderzeniem pod poprzeczkę z pola karnego Tom Cleverley.
Dzięki czwartej wygranej w sezonie "Szerszenie" awansowały na czwarte miejsce w tabeli. Podopieczni Arsene'a Wengera doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na szóstą lokatę w klasyfikacji. Obie drużyny dzielą dwa punkty.