Kolejna porażka Fiorentiny. Cały mecz Bartłomieja Drągowskiego

LivePhotoSport.it/shutterstock.com
Torino FC wygrało u siebie z ACF Fiorentiną 2:1 (1:0) w meczu 15. kolejki Serie A. W zespole gości zagrał Bartłomiej Drągowski.
Polskiego golkipera jako pierwszy pokonał w 22. minucie Simone Zaza, strzałem głową z pięciu metrów.
W 72. minucie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Cristian Ansaldi po płaskim uderzeniu sprzed pola karnego.
Piłkarze z Florencji w doliczonym czasie gry zdołali jeszcze strzelić gola. Martin Caceres trafił do siatki z kilku metrów.
W barwach gości Bartłomiej Drągowski rozegrał całe spotkanie. Natomiast jego klubowy kolega Szymon Żurowski był rezerwowym.
ACF Fiorentina nie wygrała piątego meczu z rzędu i spadła na trzynaste miejsce z dorobkiem 16 punktów.
Torino FC po drugim kolejnym zwycięstwie awansowało na ósmą pozycję, mając na koncie 20 punktów.
W innym niedzielnym meczu Thiago Cionek rozegrał 90 minutach w SPAL, które przegrało z Brescią Calcio 0:1. Obrońca został ukarany żółtą kartką. Inny zawodnik tego klubu Bartosz Salamon siedział na ławce rezerwowych.
Na boisku nie pojawił się też Sebastian Walukiewicz. Jego Cagliari Calcio zremisowało na wyjeździe z UC Sassuolo 2:2.